איפור כלה מחירים

איפור כלה מחירים

מחירי איפור נקבעים על פי פרמטרים שונים. הם משתנים בעיקר לפי המוניטין של המאפרת והמיקום בארץ. כמו כן, יש להביא בחשבון את ההבדלים בין איפור רגיל, איפור ערב, איפור לאירועים ואיפור כלות. מבין הקטגוריות הקיימות, באיפור כלה המחירים נוטים להיות הגבוהים ביותר. הסיבה לכך היא ההשקעה הפרטית באיפור והעובדה שמתקיימות לפחות מספר פגישות בין המאפרת לבין הכלה. מטרת הפגישות הללו היא למצוא שפה משותפת, להבטיח התאמה בין סגנון האיפור והשמלה ולהביא לידי ביטוי את הסגנון האישי של הכלה המאושרת.

באיפור כלה מחירים נקבעים גם לפי מידת הניסיון. תמיד כדאי לתת עדיפות למאפרת מיומנת, ותיקה ועם ניסיון מוכח בתחום של איפור כלות. חתונה היא כמובן לא המקום לעשות ניסויים ולהתפשר על איכות האיפור. רמת המקצועיות של המאפרת חייבת לבוא לידי ביטוי בסוג המוצרים שהיא בוחרת ובמסירות שלה. המאפרת לא יכולה להרשות לעצמה לאחר ביום של החתונה, לשנות את ההחלטה שהתקבלה מראש או לעכב את הכלה לפני היציאה לצילומים.

מהו איפור עד הבית ומה זה איפור ניסיון?

כדאי להביא בחשבון תוספת מחיר של איפור עד הבית או המלון. זהו פתרון יעיל לכלות שלא רוצות לעזוב את הסביבה הקרובה ביום חתונתן. במקרים אלו המאפרת מגיעה עד לכלה עם תיק איפור מקצועי. התיק כולל את הפריטים החשובים והוא מאפשר למאפרת להשיג מראה מחמיא בתוך זמן קצר. המחיר נקבע לפי המרחק ונהוג לתאם את השירות עד לשעה נסיעה. עלויות הנסיעה מגולמות במחיר האיפור. עם זאת, בהחלט ניתן להתייעץ עם המאפרת מראש כדי לבדוק אפשרות לנסיעה ארוכה יותר.

כלות צריכות להביא בחשבון את האפשרות של איפור ניסיון. המחירים של איפור ניסיון נמוכים יותר ונעים סביב 150-200 ש"ח. מטרת הניסיון היא להשוות בין סגנונות איפור שונים ומבחינת הכלה הוא גם מאפשר לה להתרשם מהטכניקה של המאפרת. במידה והכלה שוכרת בסופו של דבר את שירותי המאפרת, איפור ניסיון כלול במחיר. בשאר המקרים נדרשת הכלה לשלם בנפרד על איפור הניסיון וזאת תמורת המוצרים וההשקעה של הזמן.