בניית אתר

בניית אתר

שירותי בניית אתר אינטרנט יכולים להתאים גם לטובת שדרוג של אתר קיים. לא חייבים לוותר לחלוטין על השימוש באינטרנט בגלל אתר מיושן, או לחילופין למהר להקים אתר חדש. האפשרות של שדרוג אתר קיים זמינה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, עצמאיים ובעלי חנויות, ארגונים מסחריים ומוסדות ציבוריים ועוד.

בסופו של דבר, מטרת השדרוג היא להביא את האתר לקדמת הטכנולוגיה ולסייע למי שעומד מאחוריו להגיע ללקוחות חדשים. השדרוג גם חיוני לאתרי תדמית ולאתרים שמוסרים מידע ואינפורמציה בלבד.

כך תשדרגו את האתר שלכם

השאלה היא כיצד משדרגים את האתר מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב. קודם כל, חשוב לבחור חברה מקצועית שתבצע את השדרוג. רק חברה כזו תדע לזהות אילו רכיבים דורשים ביטול מוחלט ואיזה רכיבים אפשר רק להחליף. את רמת המקצועיות של החברה בודקים לפי המלצות של לקוחות קודמים, חוות דעת אובייקטיביות באתרי האינטרנט וניסיון מוכח. אפשר גם לתאם פגישת היכרות עם נציגי החברה כדי להתרשם מהם ברמה האישית.

שנית, הלקוח הוא היחיד שקובע סדר עדיפויות ותקציב לבניית אתר אינטרנט חדש או שדרוג אתר קיים. במקרה של שדרוג, הלקוח נדרש להבין מה המשמעות של ויתור על רכיבים מסוימים. הוא יכול לדוגמא להחליט על הגדלת כמות הדפים באתר והקמת חנות וירטואלית, אך מצד שני לוותר על אפשרויות תשלום מסוימות. עם זאת, יש מרכיבים שצריכים להיות חלק בלתי נפרד מבניית האתר וביניהם כלי SEO להתאמת האתר למנועי חיפוש, נפח אחסון ותמיכה טכנית.

איך יודעים באיזו אפשרות לבחור?

כפי שניתן לראות, הדילמה בין בניית אתר אינטרנט חדש ושדרוג אתר קיים מורכבת ומסובכת. כדאי להקצות לפחות כמה שבועות להחלטה ולהפעיל כמה שיותר שיקולים. ניתן להיכנס כבר עכשיו לאתרי אינטרנט של מתחרים, לשאוב השראה מעיצובים ולבקש הצעות מחיר מסודרות מהחברות שעוסקות בתחום. כל הצעת מחיר היא אינדיקציה לתקציב הנדרש לטובת שדרוג אתר קיים מול הקמת אתר חדש.

ההחלטה הסופית תתקבל רק לפי הצרכים של הלקוח. כמו כן, אפשר להתחיל עם שדרוג בסיסי ובמקביל להקים אתר חדש ומפואר.